Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Si te mesoj frengjisht

Gjithcka ne lidhje me si te mesoj frengjisht mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi si te mesoj frengjisht.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“a din dikush ndonje web qe mundesh me msu gjuhen frenge”
Pustuar nga: linda ne daten: 02-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te me ndihmoni te msoj frengjisht jetoj ne ate vend po nuk di te flas ”
Pustuar nga: migena megi ne daten: 01-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te me ndihmoni te msoj frengjisht jetoj ne ate vend po nuk di te flas ”
Pustuar nga: migena megi ne daten: 01-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si thuhet folja avoir ne kohen e pa kryer”
Pustuar nga: cule ne daten: 27-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“une jam nje vajze qe e kam shume deshire frangjishten”
Pustuar nga: erisa ne daten: 11-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

si te mesoj frengjishtVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per si te mesoj frengjisht!
http://www.vetemlajme.com
si te mesoj frengjishtShtypi Shqiptar
si te mesoj frengjisht me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im
si te mesoj frengjishtPortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per si te mesoj frengjisht!
http://www.portali.im


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

The Gamer TubeThe Gamer Tube
Hyr tani ne thegamertube.com dhe lexo me shume per si te mesoj frengjisht!
http://www.thegamertube.com
Lojra me BarbiLojra me Barbi
si te mesoj frengjisht me shume ne lojramebarbi.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojramebarbi.net
Lojra me MakinaLojra me Makina
Lexoni me teper per si te mesoj frengjisht duke vizituar faqen lojramemakina.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojramemakina.net
Lojra OnlineLojra Online
si te mesoj frengjisht me shume ne lojra-online.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojra-online.net
Vetem LojraVetem Lojra
Hyr tani ne vetemlojra.com dhe lexo me shume per si te mesoj frengjisht!
http://www.vetemlojra.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy